•  | 
  •  
  •  

Stalo sa ...

Výsledky volieb do Košického samosprávneho kraja

 05.11.2017

Pozrite si výsledky volieb do Košického samosprávneho kraja, ktoré sa konali 4.11.2017.

ÚČASŤ

Počet volebných okrskov Počet voličov zapísaných v zoznamoch voličov Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní Účasť voličov v % Počet odovzdaných obálok Podiel odovzdaných obálok v % Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby
predsedu do zastupiteľstva
1 1 467 192 13,08 192 100,00 182 188

VOĽBY PREDSEDU

Hlasy Meno  Strana
77 Rastislav Trnka KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, ŠANCA
41 Richard Raši STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, SMER-SD, SMK-MKP, SZS
20 Štefan Surmánek ĽS Naše Slovensko
12 Róbert Bačinský NEKA
9 Jarmila Tkáčová SNS
5 Karol Pataky MOST - HÍD, SKOK - ELD
4 Vladislav Stanko NEKA
3 Jozef Červeňák RIS
3 Adam Šepetka NAJ
2 Jaroslav Džunko NEKA
2 Oliver Petrík JEDNOTA-ĽSS
1 Jozef Bobík NEKA
1 Rudolf Botka NP
1 Lukáš Sisák KSS

VOĽBY POSLANCOV

Hlasy Meno Strana
108 Jana Skokanová KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS
62 Pavol Bečarik SNS
55 Rastislav Javorský KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS
50 Alena Pekarčíková KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS
47 Ondrej Pavlanský KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS
44 Zuzana Páleníková KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS
41 Ján Volný SMER-SD
36 Marián Hojstrič NEKA
35 Adnan Akram NEKA
35 Iveta Fulková KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS
34 Peter Potenga KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS
30 Matej Džubák ĽS Naše Slovensko
29 Janka Brziaková SMER-SD
28 Lea Grečková SMER-SD
26 Peter Zelený SNS
25 Michal Komara SMER-SD
22 Dávid Demečko SNS
18 Róbert Kočiš NEKA
18 Iveta Rušinová SMER-SD
18 Ivana Sýkorová ĽS Naše Slovensko
17 Maroš Divok NEKA
16 Valter Retter SNS
15 Martin Dominik ĽS Naše Slovensko
15 Silvia Sarnovská ĽS Naše Slovensko
14 Ondrej Kapusta NEKA
13 Rastislav Eliáš ĽS Naše Slovensko
12 Jozef Kladný ĽS Naše Slovensko
11 Rastislav Neuvirth ŠKV
9 Beáta Janovcová SNS
9 Lívia Kozlová ŠKV
9 Ľuboš Šuca SME RODINA - Boris Kollár
7 Milan Smižanský ŠANCA
6 Martin Kaščák SNS
6 Kvetoslava Kucharovičová MOST - HÍD
5 Miroslav Pomajdík VZDOR
4 Radovan Ďorko ŠKV
4 Stanislav Lorko SNS
2 Vladimíra Dunková ŠKV
2 Stanislav Vospálek MOST - HÍD

Zdroj: volbysr.sk, spracoval Martin Gonda.

Nový grafikon ZSSK
19 / 11 / 2017

Nový grafikon ZSSK

Od 10.12.2017 sa menia odchody vlakov Železničnej spoločnosti Slovensko.


Úradné hodiny

Pondelok: 08:00 - 11:30 13:00 - 14:30
Utorok: 08:00 - 11:30 13:00 - 14:30
Streda: 08:00 - 11:30 13:00 - 16:30
Štvrtok: 08:00 - 11:30 13:00 - 14:30
Piatok: 08:00 - 11:30

Stavebný úrad

Pondelok: 07:30 - 08:30
Štvrtok: 12:30 - 17:00
Piatok: 13:30 - 16:00

Fotogaléria

Kalendár

Počasie

Počasie Spišské Tomášovce - Svieti.com