•  
    •  

    Futbalový klub

    Obecný futbalový klub Slovenský raj - Spišské Tomášovce

    Sezóna 2016/2017
    Hrajeme VII. ligu.

    Mužstvá

    FK Obecné lesy Baník Smolník, FK 56 Iliašovce, FK Slovan Veľký Folkmar B, OŠK Rudňany B, TJ Baník Hnilčík, OFK Slovenský raj Spišské Tomášovce, OŠK Slovinky

    Zápasy

    FK 56 Iliašovce – OFK Slovenský raj Spišské Tomášovce 8:2
    OFK Slovenský raj Spišské Tomášovce – OŠK Rudňany B 2:8
    OŠK Slovinky - OFK Slovenský raj Spišské Tomášovce 2:3
    OFK Slovenský raj Spišské Tomášovce – FK Smolník 2:6
    FK Slovan Veľký Folkmár B - OFK Slovenský raj Spišské Tomášovce 8:2
    OFK Slovenský raj Spišské Tomášovce – TJ Baník Hnilčík 4:3
    OFK Slovenský raj Spišské Tomášovce – FK 56 Iliašovce 1:7
    OŠK Rudňany B : OFK Slovenský raj Spišské Tomášovce 9:0
    OFK Slovenský raj Spišské Tomášovce – OŠK Slovinky 4:1

    Fotografie mužstva z októbra 2016

    Najnovšie udalosti

    Dňa 17.10.2016 sa žiaci zúčastnili turnaja na MFK Spišská Nová Ves.

    Naše zápasy

    Spišské Tomášovce : Mníšek nad Hnilcom 1:3

    Spišské Tomášovce : Odorín 2:0

    Spišské Tomášovce : Bystrany 0:6

    Spišské Tomášovce : Olcnava 0:2 (zápas o 5. a 6. miesto)

    Turnaja sa zúčastnilo 8 mužstiev, naši žiaci obsadili 6. miesto. Tréner je Jozef Tarbaj, asistent je Peter Urich.

    15.9.2016 bol na futbalovom ihrisku nábor najmenších detí, potom vzniklo žiacke mužstvo.

    Udialo sa: 3.ročník MEMORIÁL Jaroslava Straku

    Sobota 30.7.2016
    1.miesto MAČO 10
    2.miesto FK Spišské Tomášovce
    3.miesto "Starí páni"
    Udialo sa: 3.ročník MEMORIÁL Jaroslava Straku
    Udialo sa: 3.ročník MEMORIÁL Jaroslava Straku

    Fotografie z domáceho zápasu, súper Rudňany

    Fotografie z domáceho zápasu, súper Rudňany
    Fotografie z domáceho zápasu, súper Rudňany
    Fotografie z domáceho zápasu, súper Rudňany

    Fotografie z júna 2016

    Fotografie z júna 2016
    Fotografie z júna 2016

    Fotografie z domáceho zápasu Spiššké Tomášovce - Slovinky (19.4.

    Fotografie z domáceho zápasu Spiššké Tomášovce - Slovinky (19.4.
    Fotografie z domáceho zápasu Spiššké Tomášovce - Slovinky (19.4.
    Fotografie z domáceho zápasu Spiššké Tomášovce - Slovinky (19.4.
    Fotografie z domáceho zápasu Spiššké Tomášovce - Slovinky (19.4.
    Fotografie z domáceho zápasu Spiššké Tomášovce - Slovinky (19.4.
    Fotografie z domáceho zápasu Spiššké Tomášovce - Slovinky (19.4.
    Fotografie z domáceho zápasu Spiššké Tomášovce - Slovinky (19.4.
    Fotografie z domáceho zápasu Spiššké Tomášovce - Slovinky (19.4.
    Fotografie z domáceho zápasu Spiššké Tomášovce - Slovinky (19.4.
    Fotografie z domáceho zápasu Spiššké Tomášovce - Slovinky (19.4.
    Fotografie z domáceho zápasu Spiššké Tomášovce - Slovinky (19.4.

    UDIALO SA:

    Futbal: Starí páni skončili tretí

    1. júla 2012 Letanovce usporiadali futbalový turnaj. Na ich futbalovom ihrisku sa súťažili štyri mužstvá. Za nás nastúpili „Spišské Tomášovce starí páni“. Ďalej súťažili „Letanovce starí páni“, „Letanovce mladé nádeje“ a „Hozelec starí páni“. Naši prehrali s Hozelcom 2:3. S mladými nádejami Letanoviec však vyhrali po pokutových kopoch a skončili nakoniec na treťom mieste. Rozhodcami boli E. Tompoš, J. Žoldák a D. Olejník.

    2. júl 2011: O pohár predsedu AŠK Maria Huta - zvíťazili domáci, druhé skončili Miklušovce a tretie Spišské Tomašovce.

    FK Slovenský Raj Spišské Tomášovce
    sa dňa 21.2.2010 zúčastnil halového futbalového turnaja o pohár predsedu SOFZ, ktorý sa konal v športovej hale v Spišskej Novej Vsi. Zoznam zúčastnených klubov: FK Baník Slovinky, TJ Slovan Nálepkovo, FK 56 Iliašovce, ŠK 1951 SNV - Domaňovce, OTJ Jamník, TJ Slovan Richnava, TJ ŽPSV Olcnava, SŠM Bystrany, TJ Družstevník Letanovce, FK Slovenský Raj Spišské Tomášovce, TJ FK Spartak Bystrany, TJ Baník Hnilčík, FK Tatran Švedlár.

    V našej obci sa hárval futbal na Kline, bola to lúka, kde teraz stojí základná škola. V roku 1952 odvodnili lúku, kde je terajšie ihrisko. Futbal mal začiatky v organizácii Sokol, viedol ho Ondrej Kacvinský. V roku 1954 sa futbalové družstvo pod názvom SOKOL ČINGOV zúčastnilo súťaže. Futbalový klub viedli Jozef Štefko, Ján Cehuľa, Ján Kováč. (zdroj: Spišské Tomášovce. Peter Špic, 2002, str. 38 - 39.) 

    1954/55
    Postúpili sme do okresného preboru.
    V novembri 1955 v čísle 39 informovali okresné noviny SPIŠSKONOVOVESKÝ PRIEKOPNÍK, že naši futbalisti postúpili do okresného preboru.
    V nižšej okresnej súťaži vo futbale získal SOKOL SPIŠSKÉ TOMÁŠOVCE 1. miesto a takto si zaručil postup.
    Dostali sme sa do skupiny, kde hralo sedem mužstiev: Sokol Spišské Tomášovce, Sokol Nálepkovo, Baník Mlynky, Baník Rudňany, Baník Markušovce B, Dynamo Sp. Nová Ves, T. Sp. Nová Ves.
    V okresnom prebore v iných skupinách hrali tiež: Sokol Harichovce, Tatran Smižany B, Tatran Hrabušice, Sokol Letanovce, Sokol Teplička, Sokol Bystrany, Baník Rudňany B, Sokol Odorín, Lokomotíva Sp. Nová Ves, Tatran Spišské Vlachy B, Dom armády.

    1955/56
    Okresný prebor.

    Naša skupina: Sokol Spišské Tomášovce, Sokol Letanovce, Tatran Hrabušice, Lokomotíva Sp. Nová Ves B, Sokol Odorín, Tatran Smižany B, Sokol Teplička, Baník Rudňany B, Tatran Spišské Vlachy B, Sokol Bystrany.
    Niektoré naše zápasy:
    Lokomotíva Sp. Nová Ves B – Sokol Spišské Tomášovce 4:0
    Sokol Spišské Tomášovce – Sokol Letanovce 0:5
    Sokol Odorín – Sokol Spišské Tomášovce 5:0
    Sokol Bystrany – Sokol Spišské Tomášovce 4:2
    Baník Rudňany B – Sokol Spišské Tomášovce 6:0
    Sokol Spišské Tomášovce – Tatran Spišské Vlachy B 3:0 (kontumačne, hostia sa nedostavili)
    Výsledná tabuľka okresného preboru.
    1. Lokomotíva Sp. Nová Ves B 31 bodov
    2. Tatran Hrabušice 26
    3. Tatran Smižany B 25
    4. Sokol Letanovce 20
    5. Tatran Spišské Vlachy B 15
    6. Sokol Odorín 15
    7. Sokol Spišské Tomášovce 13
    8. Baník Rudňany B 12
    9. Sokol Teplička 12
    10. Sokol Bystrany 11

    1956/57
    Novo pomenovaná futbalová súťaž: OKRESNÉ MAJSTROVSTVO. Sokol Spišské Tomášovce hral v II. A skupine (III. trieda): Sokol Spišské Tomášovce, Sokol Bystrany, Sokol Teplička nad Hornádom, TJ Tatran Smižany B, TJ Baník Rudňany B, TJ Baník Markušovce B, TJ Tatran Spišské Vlachy B, Sokol Iliašovce, Sokol Odorín, Sokol Letanovce. Podľa novín zápasy sa hrali o 16:00 hod. v nedeľu. Riadiacou organizáciou športu v okrese bola ČSTV v Spišskej Novej Vsi.
    Začal hrať aj dorast. My sme boli v I. skupine: TJ Sokol Spišské Tomášovce, Sokol Letanovce, Sokol Betlanovce, Sokol Iliašovce, TJ Tatran Smižany B, PZ Sp. Nová Ves.
    II. skupina: Sokol Odorín, Sokol Bystrany, Sokol Teplička, Sokol Spišský Hrušov, Sokol Jamník.
    Naše niektoré zápasy:
    Sokol Letanovce – Sokol Spišské Tomášovce 2:1
    Tatran Smižany B – Sokol Spišské Tomášovce 4:2

    1957/58
    OKRESNÉ MAJSTROVSTVO: Mužstvá: Sokol Spišské Tomášovce, Sokol Bystrany, Sokol Teplička nad Hornádom, TJ Tatran Smižany B, TJ Baník Rudňany B, TJ Baník Markušovce B, TJ Tatran Spišské Vlachy B, Sokol Iliašovce, Sokol Odorín, Sokol Letanovce. (Roky 1954 -1958, Zdroj: Spišskonovoveský priekopník)

    1958/1959 
    (III. trieda B), mužstvá: Sokol Letanovce, Baník Rudňany B, Sokol Teplička, Sokol Spišské Tomášovce, Sokol Bystrany, Sokol Jamník, Sokol Iliašovce, Sokol Richnava
    Niektoré naše zápasy:
    Sokol Spišské Tomášovce – Baník Rudňany B 1:1
    Sokol Richnava – Sokol Spišské Tomášovce 3:0
    Sokol Teplička – Sokol Spišské Tomášovce 3:0 
    (Zdroj: Spišské Hlasy 1959)

    1959/60 Okresný prebor 
    (Letanovce postúpili hrajú v II. triede Krajského majstrovstva)
    Mužstvá našej skupiny: Baník Rudňany B, Sokol Bystrany, Lokomotíva Sp. Nová Ves B, Kameňolom Olcnava, Sokol Teplička, Sokol Jamník, Sokol Spišské Tomášovce, JRD Smižany B, Sokol Iliašovce, (z tabuľky bol anulovaný Sokol Spišský Hrušov). 
    Niektoré naše zápasy:
    Sokol Spišské Tomášovce – Baník Rudňany B 2:0
    Sokol Jamník – Sokol Spišské Tomášovce 10:0
    Sokol Spišské Tomášovce – Sokol Teplička 2:1
    Sokol Spišské Tomášovce – Sokol Jamník 4:2
    Sokol Bystrany – Sokol Spišské Tomášovce 10:1 

    1959/1960 - hral sa aj okresný prebor dorastencov: JRD Letanovce, Sokol Harichovce, Sokol Spišské Tomášovce, JRD Iliašovce, Sokol Teplička, Sokol Bystrany, Sokol Odorín, Sokol Chrasť nad Hornádom.  
    August 1960: V Letanovciach sa hral futbalový turnaj o Pohár SNP. Hrali Spartak Matejovce, Slovan Tatranská kotlina, Sokol Spišské Tomášovce a JRD Letanovce.

    (Zdroj: Spišské Hlasy 1960) 

    1960/61
    Okresný prebor (II. trieda) – hralo 15 mužstiev
    Okresná súťaž (III. trieda) – skupiny A – 10 mužstiev, B - 11. mužstiev.  
    Naša skupina B: JRD Smižany B, Sokol Jamník, Bystrany, Lokomotíva Matejovce nad Hornádom, Sokol Spišské Tomášovce, Sokol Spišský Hrhov, JRD Bijacovce, Sokol Teplička nad Hornádom, Sokol Torysky, D. Spišské Podhradie, Lokomotíva Spišská Nová Ves B. 

    Skupina A: Jaklovce, Slovinky, Mlynky, Kluknava, Nálepkovo, Olcnava, Dedinky, Smolník, Švedlár, ČH SNV, Veľký Folkmár
    Jún 1961: Na zápase Spišské Tomášovce – Matejovce domáce obecenstvo inzultovalo rozhodcu.
    (Zdroj: Spišské Hlasy 1961) 


    1961/62
    Pre veľké vzdialenosti bola súťaž rozdelená do 3 skupín A, B, C.
    Naša skupina C: Sokol Spišské Tomášovce, Baník Rudňany B, Lokomotíva SNV B, JRD Iliašovce, JRD Smižany B, Slovan Levoča B, Sokol Dravce.

    (Zdroj: Spišské Hlasy 1961, 1962) 

    1962/63
    Naša skupina skončili v nasledujúcom poradí:
    1. Lokomotíva Matejovce nad Hornádom
    2. Nálepkovo
    3. Sp. Levoča
    4. Rudňany B
    5. Jamník
    6. Teplička
    7. Spišské Tomášovce
    8. Iliašovce
    9. Dravce
    10. Hnilec
    11. Huta
    12. Spišský Hrhov 


    Jeden z našich zápasov:
    September:  Rudňany – Spišské Tomášovce 4:2

    1963/64
    V III. triede boli tri skupiny. Naša skupina mala takéto zloženie: Iliašovce, Rudňany B, Odorín, Huta, Spišské Tomášovce, Kurimany, Poráč, Smižany B, Spišský Štvrtok B, Harichovce B. (Spišský Štvrtok B - vystúpil zo súťaže).
    Niektoré naše zápasy:
    Spišské Tomášovce – Harichovce B 4:3
    Spišské Tomášovce – Rudňany 3:3
    Odorín – Spišské Tomášovce 2:0
    Spišské Tomášovce – Iliašovce 7:2


    Mali sme zastúpenie aj v doraste, boli vytvorené dve skupiny (A, B). Naša skupina B mala takéto zloženie: Spišský Štvrtok, Spišské Tomášovce, Teplička, Bystrany, Hrušov, Domaňovce, Levoča, Jablonov. 
    (Zdroj: Spišské Hlasy 1963, 1964) 


    1964/65
    Konečné poradie III. skupiny: 1. Spišské Tomášovce, 2. Odorín, 3. Kurimany, 4. Spartak Levoča, 5. Smižany B, 6. Teplička, 7. Novoveská Huta, 8. Poráč, 9. Dravce, 10. Iliašovce. (Spišské Tomášovce tak postúpili do II. triedy)

    Niektoré naše zápasy:
    Spišské Tomášovce – Kurimany 3:1

    1965/66
    II. trieda, konečné poradie: 1. Spišský Štvrtok, 2. Letanovce, 3. Levoča, 4. Slovinky, 5. Mníšek, 6. Jaklovce, 7. Richnava, 8. Kolinovce, 9. Gelnica, 10. Nálepkovo, 11. Žakarovce, 12. Matejovce, 13. Rudňany B, 14. Spišské Tomášovce. (Posledné tri mužstvá klesli do III. triedy, a nahradia ich Kluknava, Jamník a Hrabušice)

    Naše zápasy: 
    Mníšek - Spišské Tomášovce 9:4
    Spišské Tomášovce – Žakarovce 5:0
    Spišské Tomášovce – Jaklovce 5:2
    Spišské Tomášovce – Letanovce 0:2
    Spišské Tomášovce – Slovinky 1:3
    Richnava - Spišské Tomášovce 4:3
    Spišský Štvrtok - Spišské Tomášovce 4:1
    Spišské Tomášovce – Gelnica 2:2
    Levoča - Spišské Tomášovce 2:1
    Rudňany - Spišské Tomášovce 6:0
    Spišské Tomášovce – Mníšek 6:2
    Žakarovce - Spišské Tomášovce 6:1
    Jaklovce - Spišské Tomášovce 9:0
    Spišské Tomášovce – Kolinovce 4:1
    Spišské Tomášovce – Nálepkovo 3:1
    Letanovce - Spišské Tomášovce 4:1
    Spišské Tomášovce – Richnava 1:0
    Slovinky - Spišské Tomášovce 12:1
    Spišské Tomášovce – Spišský Štvrtok 2:4
    Gelnica - Spišské Tomášovce 3:0 kontumačne
    Spišské Tomášovce – Levoča 3:0 kontumačne 
     

    1965/66 hral aj náš dorast a to v skupine B: Spišské Tomášovce, Markušovce, Jamník, Letanovce, Odorín, Spišský Štvrtok, Spišský Hrušov, Domaňovce, Teplička, Levoča.
    Skupina A: Richnava, Helcmanovce, Jaklovce, Slovinky, Kluknava, Mníšek, Žakarovce, Margecany, Nálepkovo.
    (Zdroj: Spišské Hlasy 1965, 1966) 

    Foto: Spišské Hlasy. číslo 38, rok 1966.
    Ak poznáte mená hráčov na fotke napíšte ich na admin.spissketomasovce@gmail.com
    1966/67

    Zápasy začali 14. augusta 1966, hrali sme v III. triede. 
    III. trieda, konečné poradie: 1. Spišské Tomášovce, 2. Družstevník Kurimany, 3. Smižany B, 4. Levoča, 5. Družstevník Odorín, 6. Chrasť, 7. Matejovce, 8. Družstevník Bystrany, 9. Veľký Folkmár, 10. Spišský Hrušov, 11. Domaňovce, 12. Olcnava.  (Postúpili sme do II. triedy)

    Naše zápasy:
    Spišské Tomášovce – Veľký Folkmár 7:2
    Matejovce - Spišské Tomášovce 3:2
    Spišské Tomášovce – Spišský Hrušov 3:0
    Olcnava - Spišské Tomášovce 2:0
    Spišské Tomášovce – Chrasť 11:3
    Spišské Tomášovce – Odorín 4:3
    Domaňovce - Spišské Tomášovce 3:4
    Kurimany – Spišské Tomášovce 2:2 (nedohrané)
    Smižany B - Spišské Tomášovce 6:0
    Spišské Tomášovce – Domaňovce 3:0 (kontumačne)
    Spišské Tomášovce – Olcnava 11:5
    Spišské Tomášovce – Veľký Folkmár 5:4
    Spišské Tomášovce – Matejovce 6:1
    Spišský Hrušov - Spišské Tomášovce 2:5
    Spišské Tomášovce – Olcnava 3:0 (kontumačne)
    Levoča B - Spišské Tomášovce 1:2
    Chrasť - Spišské Tomášovce 2:0
    Spišské Tomášovce – Bystrany 6:2

    Schválené prestupy: František Paluch z Druž. Vyšný Žipov do Druž. Spišské Tomášovce, Milan Štefko z Druž. Spišské Tomášovce do Iskra Svit.

    Hrali sme aj dorast, skupina B, končené poradie: 1. Lokomotívna SNV B, 2. Spišský Štvrtok, 3. Levoča, 4. Spišské Tomášovce, 5. Olcnava, 6. Markušovce, 7. Teplička, 8. Spišský Hrušov, 9. Domaňovce, 10. Letanovce, 11. Jamník, 12. Odorín. 

    Niektoré zápasy dorastu:
    Spišské Tomášovce – Levoča 2:2
    Spišské Tomášovce – Letanovce 6:0
    Spišský Štvrtok – Spišské Tomášovce 6:1
    Spišské Tomášovce – Lokomotíva SNV B 4:5
    Levoča - Spišské Tomášovce 6:1
    Markušovce - Spišské Tomášovce 0:3 (kontumačne)
    Spišské Tomášovce – Spišský Štvrtok 2:1
    Spišské Tomášovce – Lokomotíva SNV B 2:3
    Lokomotíva SNV B - Spišské Tomášovce 6:1
    Spišské Tomášovce – Levoča 4:1
    Spišské Tomášovce – Domaňovce 5:0


    1967/68

    II. trieda, účastníci: Hrabušice, Žakarovce, Nálepkovo, Spišské Tomášovce, Kurimany, Letanovce, Mníšek, Kolinovce, Tatran SNV, Jaklovce, Kluknava, Jamník, Slovinky, Richnava.

    24.9.1967 sa stalo, že hostia po odohratí futbalového zápasu i niektorí fanúšikovia nepovolene navštívili blízke kapustné pole a brali kapustné hlavy do autobusu. 


    Niektoré naš zápasy:
    Kurimany - Spišské Tomášovce 5:2
    Spišské Tomášovce – Slovinky 1:3 (nedohrané)
    Letanovce - Spišské Tomášovce 2:1
    Spišské Tomášovce – Tatran SNV 4:2
    Jamník - Spišské Tomášovce 2:2
    Spišské Tomášovce – Hrabušice 2:2
    Hrabušice - Spišské Tomášovce 1:0
    Kluknava - Spišské Tomášovce 3:1
    Spišské Tomášovce – Jamník 3:1
    Spišské Tomášovce – Nálepkovo 4:1
    Žakarovce - Spišské Tomášovce 4:1
    Richnava - Spišské Tomášovce 12:1
    Spišské Tomášovce – Mníšek 1:4
    Spišské Tomášovce – Kurimany 3:0
    Slovan Richnava - Spišské Tomášovce 12: 1 (gól dal Kolcún)
    Slovinky - Spišské Tomášovce 10:4
    Spišské Tomášovce – Letanovce 2:2
    Hrabušice – Spišské Tomášovce 7:0
    Jamník - Spišské Tomášovce 3:3
    Spišské Tomášovce – Kolinovce 3:0 (k)
    Nálepkovo - Spišské Tomášovce 6:1
    Spišské Tomášovce – Žakarovce 4:1
    Mníšek - Spišské Tomášovce 5:2


    Hrali sme aj v dorasteskupina B, konečné poradie: 1. Hrabušice, 2. Domaňovce, 3. Spišské Tomášovce, 4. Levoča, 5. Spišský Štvrtok, 6. Letanovce, 7. Markušovce, 8. Spišský Hrušov, 9. Jamník, 10. Klčov.
    V skupine A hrali: Olcnava, Margecany, Žakarovce, Richnava, Jaklovce, Helcmanovce, Kluknava, Slovinky, Kolinovce, Gelnica, Nálepkovo, Mníšek. 

    Niektoré zápasy dorastu:
    Spišské Tomášovce – Jamník 6:0
    Markušovce - Spišské Tomášovce 2:2
    Klčov – Spišské Tomášovce 1:1
    Spišské Tomášovce – Teplička 3:0 (kontumačne)
    Spišské Tomášovce – Spišský Hrušov 3:0 (kontumačne)


    1968/69

    II. trieda, konečné poradie: 1. Smižany, 2. Tatran Spišská Nová Ves, 3. Kluknava, 4. Hrabušice, 5. Letanovce, 6. Mníšek, 7. Richnava, 8. Spišské Vlachy B, 9. Spišské Tomášovce, 10. Nálepkovo, 11. Kolinovce, 12. Žakarovce, 13. Jamník, 14. Jaklovce. 

    Naše zápasy:
    Spišské Tomášovce – Jamník 5:1
    Spišské Tomášovce – Žakarovce 5:4
    Jaklovce - Spišské Tomášovce 6:2
    Spišské Tomášovce – Spišské Vlachy B 4:2
    Spišské Tomášovce – Smižany 2:2
    Spišské Tomášovce – Richnava 3:4
    Tatran Sp. Nová Ves - Spišské Tomášovce 6:1
    Mníšek - Spišské Tomášovce 3:0
    Kolinovce - Spišské Tomášovce 2:1
    Spišské Tomášovce – Jaklovce 7:0
    Spišské Vlachy - Spišské Tomášovce 2:0
    Spišské Tomášovce – Letanovce 3:0
    Spišské Tomášovce – Nálepkovo 3:2
    Richnava - Spišské Tomášovce 5:1
    Spišské Tomášovce – Tatran Sp. Nová Ves 2:1
    Kluknava - Spišské Tomášovce 7:1
    Spišské Tomášovce – Mníšek 6:1
    Jamník - Spišské Tomášovce 5:2


    Hrali sme aj dorastskupina B, konečné poradie: 1. Matejovce, 2. Levoča, 3. Letanovce, 4. Markušovce, 5. Teplička, 6. Lokomotíva Bane Sp. Nová Ves, 7. Domaňovce, 8. Spišské Tomášovce, 9. Jamník, 10. Spišský Hrušov, 11. Bystrany, 12. Spišský Štvrtok. 

    Niektoré zápasy dorastu:
    Spišské Tomášovce – Letanovce 2:4
    Domaňovce - Spišské Tomášovce 2:1
    Spišské Tomášovce – Lokomotíva Bane Sp. Nová Ves 2:1
    Levoča - Spišské Tomášovce 10:1
    Spišské Tomášovce – Bystrany 3:0
    Spišské Tomášovce – Spišský Hrušov 4:2 


    1969/70 

    II. tieda, konečné poradie: 1. Baník Mníšek, 2. Družstevník Letanovce, 3. Slovan Gelnica, 4. Družstevník Kluknava, 5. Baník Nálepkovo, 6. Družstevník Spišské Tomášovce, 7. Družstevník Odorín, 8. Slovan Richnava, 9. Štart Hrabušice, 10. Pokrok Štefánka Huta, 11. Družstevník Jamník, 12. Slovan Kolinovce, 13. Baník Žakarovce, TJ Tatran Spišská Nová Ves v priebehu súťaže vyradili. V tabuľke slušnosti sme boli na predposlednom 12.mieste. 

    Naše zápasy:
    Spišské Tomášovce – Štefánska Huta 4:2
    Kolinovce - Spišské Tomášovce 3:0
    Spišské Tomášovce – Gelnica 3:1
    Richnava - Spišské Tomášovce 4:2
    Spišské Tomášovce – Nálepkovo 2:0
    Kluknava - Spišské Tomášovce 7:0
    Spišské Tomášovce – Žakarovce 3:0
    Mníšek - Spišské Tomášovce 0:0
    Spišské Tomášovce – Hrabušice 3:1
    Spišské Tomášovce – Letanovce 2:2
    Spišské Tomášovce – Jamník 5:1
    Spišské Tomášovce – Odorín 3:1
    Štefánska Huta – Spišské Tomášovce 1:1
    Spišské Tomášovce – Kolinovce 9:2
    Gelnica - Spišské Tomášovce 3:1
    Spišské Tomášovce – Richnava 2:2
    Nálepkovo – Spišské Tomášovce 4:2
    Spišské Tomášovce – Kluknava 4:0
    Žakarovce – Spišské Tomášovce 3:0 (k) – po tomto zápase kedy hráč Jaseňák inzultoval rozhodcu mali Spišské Tomášovce pozastavenú činnosť, ostatné zápasy sme prehrali kontumačne
    Hrabušice - Spišské Tomášovce 3:0 (k)

    Hrali sme aj dorast, boli skupiny A,B,C,D. Naša skupina D, konečné poradie: 1. Lokomotíva Bane Spišská Nová Ves, 2. Spišské Tomášovce, 3. Letanovce, 4. Hrabušice, 5. Tatran Spišská Nová Ves, 6. Spišský Štvrtok. 

    Niektoré zápasy dorastu:
    Hrabušice - Spišské Tomášovce 9:1
    Spišské Tomášovce – Spišský Štvrtok 3:0 (k)

    1970/71
    V okrese boli štyri triedy. 
    II. trieda, konečné poradie: 1. Hrabušice, 2. Spišské Tomášovce, 3. Spišský Hrušov, 4. Richnava, 5. Jamník, 6. Gelnica, 7. Kluknava, 8. Odorín, 9. Letanovce, 10. Štefánska Huta, 11. Nálepkovo, 12. Kolinovce. V súťaži slušnosti skončili Spišské Tomášovce na 1. mieste. 

    Naše zápasy:
    Kolinovce - Spišské Tomášovce 4:2
    Spišské Tomášovce – Letanovce 10:0, 1. polčas 6:0, Spišské Hlasy v čísle 35/1970 napísali: „To čo predviedli domáci hráči oproti papierovému ašpirantovi na prvenstvo, nechalo na pochybách nikoho, že mužstvo trénera Špica je dobre pripravené na nastávajúce boje II. triedy, o čom sa presvedčili hráči Letanoviec, ktorí sa v niektorých fázach iba prizerali ukážkovým akciám svojho rivala. U domácich nadpriemer vynikol Ján Kostelník, strelec štyroch bárnok. Stretnutie bez rušivých momentov s plným zameraním na hru viedol bez chýb s. Vargovčík.“ 

    Hrabušice - Spišské Tomášovce 1:0
    Spišské Tomášovce – Gelnica 6:0
    Štefánska Huta - Spišské Tomášovce 6:2
    Nálepkovo - Spišské Tomášovce 2:2
    Kluknava - Spišské Tomášovce 0:3 (k)
    Spišské Tomášovce – Richnava 5:0
    Spišské Tomášovce – Spišský Hrušov 2:0
    Spišské Tomášovce – Odorín 0:1, Spišské hlasy píšu, že Sp. Tomášovce majú najlepší útok v súťaži.
    Letanovce - Spišské Tomášovce 4:3
    Spišské Tomášovce – Hrabušice 3:2
    Gelnica - Spišské Tomášovce 3:0
    Spišské Tomášovce – Štefánska Huta 7:0
    Spišské Tomášovce – Nálepkovo 8:2 (nedohrané)
    Richnava - Spišské Tomášovce 3:2
    Spišské Tomášovce – Jamník 9:1
    Spišský Hrušov – Spišské Tomášovce 0:1
    Odorín - Spišské Tomášovce 5:2
    Spišské Tomášovce – Kluknava 3:1

    Hrali sme aj dorast, boli skupiny A,B,C,D. Naša skupina D, konečné poradie:1. Lokomotíva Bane Spišská Nová Ves, 2. Spišský Štvrtok, 3. Spišské Tomášovce, 4. Letanovce, 5. Hrabušice, 6. Teplička, 7. Iliašovce. 

    Zápas dorastu:
    Iliašovce - Spišské Tomášovce 2:3

    1971/72
    II. skupina, trénerom je Mikuláš Špic. Konečné poradie: 1. Margecany, 2. Richnava, 3. Kluknava, 4. Odorín, 5. Mníšek nad Hnilcom, 6. Letanovce, 7. Gelnica, 8. Spišské Tomášovce, 9. Jamník, 10. Spišský Hrušov, 11. Štefánska Huta, 12. Jaklovce. V tabuľke slušnosti skončili Spišské Tomášovce na 3. mieste. 

    Naše zápasy:
    Jaklovce - Spišské Tomášovce 2:3
    Spišské Tomášovce – Kluknava 3:3
    Richnava - Spišské Tomášovce 7:2
    Spišské Tomášovce – Odorín 0:0
    Letanovce - Spišské Tomášovce 1:0 (za nás chytal v bráne Jaseňák)
    Spišské Tomášovce – Margecany 4:4
    Štefánska Huta - Spišské Tomášovce 2:1
    Spišské Tomášovce – Mníšek nad Hnilcom (za nás hrali Stašik, Pecha, Rudolf Gabčo)
    Spišské Tomášovce – Gelnica 6:2
    Spišský Hrušov - Spišské Tomášovce 1:0
    Spišské Tomášovce – Jamník 4:2
    Spišské Tomášovce – Jaklovce 2:0
    Kluknava - Spišské Tomášovce 4:2 (za nás hrali Pjontek, Urban)
    Margecany - Spišské Tomášovce 3:0 (hrali Štefko, Majerník)
    Spišské Tomášovce – Štefánska Huta 7:0
    Mníšek nad Hnilcom - Spišské Tomášovce 2:0
    Jamník - Spišské Tomášovce 3:0

    Hrali sme aj dorast, skupina D, konečné poradie: 1. Spišský Štvrtok, 2. Spišská Nová Ves B, 3. Harichovce, 4. Teplička, 5. Hrabušice, 6. Spišské Tomášovce, 7. Iliašovce, 8. Letanovce. 

    16. júla 1972 sa uskutočnil futbalový turnaj Zväzu Cigánov – Rómov z Levoče, Spišskej Novej Vsi, Spišských Tomášoviec, Bystrian a Markušoviec. Víťazom turnaja boli Markušovce, 4.miesto obsadili Spišský Tomášovce.

    27. augusta 1972 bol futbalový turnaj Zväzu Cigánov – Rómov v Sade mládeže v Spišskej Novej Vsi. Zúčastnili sa mužstvá z Levoče, Bystrian, Letanoviec, Markušoviec, Spišských Tomášoviec a Spišskej Novej Vsi.


    1972/73
    II. trieda, konečné poradie: 1. Slovinky, 2. Žakarovce, 3. Kluknava, 4. Spišský Hrušov, 5. Gelnica, 6. Richnava, 7. Letanovce, 8. Odorín, 9. Jamník, 10. Štefánska Huta, 11. Spišské Tomášovce, 12. Mníšek nad Hnilcom. 

    Naše zápasy:
    Odorín - Spišské Tomášovce 3:4
    Spišské Tomášovce – Gelnica 3:0
    Spišský Hrušov - Spišské Tomášovce 5:1
    Slovinky - Spišské Tomášovce 3:1
    Spišské Tomášovce – Jamník 1:0
    Spišské Tomášovce – Richnava 4:1
    Mníšek – Spišské Tomášovce 3:1
    Spišské Tomášovce – Spišský Hrušov 4:0

    V okresnom prebore boli štyri triedy. Tu je zloženie poslednej IV. triedy. Skupina A: Spišské Podhradie, Bijacovce, Granč, Olcnava, Jablonov, Markušovce.
    Skupina B: Kurimany, Švedlár, Novoveská Huta, Mlynky, Betlanovce, Hnilčík, Dravce.

    Dorast, III. trieda, skupina B, končené poradie: 1. Klčov, 2. Teplička, 3. Poráč, 4. Iliašovce, 5. Letanovce, 6. Spišský Hrhov, 7. Domaňovce, 8. Jamník, 9. Hrabušice, 10. Chrasť nad Hornádom, 11. Spišské Tomášovce.
    Skupina A: Slovinky, Richnava, Vojkovce, Mlynky, Hnilčík, Štefánska Huta, Mníšek nad Hnilcom, Jaklovce, Kluknava, Žakarovce, Nálepkovo, Kolinovce.

    Zápasy dorastu:
    Hrabušice - Spišské Tomášovce 2:1
    Spišské Tomášovce – Iliašovce 0:0

    Bola ešte aj III. trieda žiaci. Skupina A: Slovinky, Žakarovce, Veľký Folkmár, Štefánska Huta, Margecany, Richnava.
    Skupina B, konečné poradie: 1. Bystrany, 2. Odorín, 3. Spišský Hrušov, 4. Markušovce, 5. Spišské Tomášovce, 6. Jamník, 7. Letanovce.
    (Zdroj: Spišské Hlasy) 


    1973/74
    II. trieda, konečné poradie: 1.Gelnica, 2. Margecany, 3. Richnava, 4. Žakarovce, 5. Veľký Folkmár, 6. Spišské Tomášovce, 7. Odorín, 8. Štefánska Huta, 9. Kluknava, 10. Letanovce, 11. Jamník, 12. Spišský Hrušov. 


    Naše zápasy:
    Spišský Hrušov - Spišské Tomášovce 2:0
    Spišské Tomášovce – Richnava 3:2
    Spišské Tomášovce – Gelnica 3:0
    Spišské Tomášovce – Margecany 2:4
    Spišské Tomášovce – Žakarovce 2:2
    Štefánska Huta - Spišské Tomášovce 7:0
    Veľký Folkmár - Spišské Tomášovce 8:0


    1974/75
    II. trieda, konečné poradie: 1. Margecany, 2. Spišská Nová Ves, 3. Odorín, 4. Bystrany, 5. Poráč, 6. Markušovce, 7. Richnava, 8. Kluknava, 9. Štefánska Huta, 10. Spišské Tomášovce, 11. Jamník, 12. Veľký Folkmár, 13. Letanovce, 14. Žakarovce. 


    Niektoré naše zápasy:
    Spišské Tomášovce – Kluknava 3:2
    Spišské Tomášovce – Letanovce 5:1
    Spišské Tomášovce – Štefánska Huta 7:2


    III.B trieda dorast, konečné poradie: 1. Domaňovce, 2. Hrabušice, 3. Teplička, 4. Poráč, 5. Jamník, 6. Bijacovce, 7. Iliašovce, 8. Kurimany, 9. Chrasť nad Hornádom, 10. Spišské Tomášovce, 11. Spišský Hrhov.

    III.B trieda žiaci: Letanovce, Poráč, Jamník, Matejovce, Domaňovce, Spišské Tomášovce.


    1975/76
    II. trieda, konečné poradie: 1. Lokomotíva Bane SNV, 2. Spišský Štvrtok, 3. Odorín, 4. Slovinky, 5. Richnava, 6. Bystrany, 7. Jamník, 8. Poráč, 9. Markušovce, 10. Kluknava, 11. Štefánska Huta, 12. Klčov, 13. Veľký Folkmár, 14. Spišské Tomášovce. 


    Niektoré naše zápasy:
    Spišské Tomášovce – Jamník 6:2
    Markušovce – Spišské Tomášovce 1:0
    Spišské Tomášovce – Markušovce 1:1
    Odorín - Spišské Tomášovce 1:2
    Spišské Tomášovce – Bystrany 3:2
    Spišské Tomášovce – Richnava 4:3


    III.B trieda, dorast, účastníci: Spišský Hrušov, Klčov, Hrabušice, Spišský Hrhov, Chrasť nad Hornádom, Kurimany, Iliašovce, Bijacovce, Jamník, Poráč, Spišské Tomášovce, Teplička.

    III.B trieda, žiaci, účastníci: Harichovce, Jamník, Markušovce, Spišské Tomášovce, Matejovce, Novoveská Huta, Poráč, Spišský Štvrtok, Klčov, Domaňovce.


    1976/77
    III. trieda, končné poradie: 1. Olcnava, 2. Spišské Tomášovce, 3. Veľký Folkmár, 4. Chrasť nad Hornádom, 5. Mníšek nad Hnilcom, 6. Spišský Hrhov, 7. Jaklovce, 8. Iliašovce, 9. Teplička, 10. Letanovce, 11. Dúbrava, 12. Matejovce nad Hornádom. V tabuľke slušnosti sme skončili na 2. mieste. 


    Niektoré naše zápasy:
    Mníšek nad Hnilcom - Spišské Tomášovce 4:2
    Spišské Tomášovce – Dúbrava 2:1
    Teplička – Spišské Tomášovce 1:2
    Spišské Tomášovce – Chrasť nad Hornádom 3:0
    Letanovce – Spišské Tomášovce 1:1
    Spišské Tomášovce – Spišský Hrhov 6:3
    Spišské Tomášovce – Iliašovce 6:2


    Dorast, III. B skupina, konečné poradie: 1. Chrasť nad Hornádom, 2. Spišské Tomášovce, 3. Hrabušice, 4. Klčov, 5. Spišský Hrhov, 6. Letanovce, 7. Markušovce, 8. Matejovce nad Hornádom, 9. Spišský Hrušov, 10. Poráč, 11. Iliašovce.

    Žiaci, III.B trieda, konečné poradie: 1. Poráč, 2. Jamník, 3. Teplička, 4. Spišský Hrušov, 5. Markušovce, 6. Spišský Štvrtok, 7. Spišské Tomášovce, 8. Novoveská Huta, 9. Lokomotívna Baník SNV B, 10. Klčov, 11. Domaňovce.

    1977/78
    III. skupina, konečné poradie: 1. Domaňovce, 2. Spišské Tomášovce, 3. Jaklovce, 4. Chrasť nad Hornádom, 5. Spišský Hrhov, 6. Teplička nad Hornádom, 7. Veľký Folkmár, 8. Mníšek nad Hnilcom, 9. Kĺčov, 10. Novoveská Huta, 11. Iliašovce.

    Žiaci – III. trieda:1. Hrabušice, 2. Chrasť nad Hornadom, 3. Teplička, 4. Spišský Hrušov, 5. Spišský Štvrtok, 6. Markušovce, 7. LB Spišská Nová Ves B, 8. Olcnava, 9. Spišské Tomášovce, 10. Novoveská Huta.


    1978/79
    III. skupina, konečné poradie: 1. Spišský Hrhov, 2. Teplička, 3. Mníšek, 4. Jaklovce, 5. Nálepka, 6. Klčov, 7. Chrasť, 8. Veľký Folkmár, 9. Bijacovce, 10. Slovinky, 11. Spišské Tomášovce, 12. Letanovce

    III. trieda B, dorast: 1. Domaňovce, 2. Teplička, 3. Jamník, 4. Poráč, 5. Spišské Tomášovce, 6. Matejovce, 7. Hrabušice, 8. Iliašovce

    III. trieda B, žiaci: 1. Spišské Tomášovce, 2. Spišský Štvrtok, 3. Chrasť, 4. Spišský Hrušov, 5. Teplička, 6. Spišská Nová Ves B, 7. Matejovce, 8. Novoveská Huta, 9. Olcnava, 10. Domaňovce, 11. Odorín, 12. Markušovce

    1979/80
    III. trieda, dospelí: 1. Odorín, 2. Matejovce, 3. Veľký Folkmár, 4. Mníšek, 5. Iliašovce, 6. Prakovce B, 7. Klčov, 8. Slovinky, 9. Teplička, 10. Chrasť, 11. Spišské Tomášovce, 12. Nálepkovo, 13. Bijacovce

    II. trieda, žiaci: 1. Spišské Vlachy, 2. Kojšov, 3. Rudňany, 4. Poráč, 5. Levoča, 6. SNV A, 7. Harichovce, 8. Slovinky, 9. Spišské Podhradie, 10. Jamník, 11. Letanovce, 12. Spišské Tomášovce, 13. Kluknava, 14. Hrabušice

    III. trieda A, dorastenci: 1. Jamník, 2. Spišský Hrušov, 3. Markušovce, 4. Spišské Tomášovce, 5. Teplička, 6. Hrabušice, 7. Spišský Hrhov, 8. Poráč, 9. Matejovce, 10. Iliašovce.

    1980/81
    III. trieda, muži: 1. Teplička, 2. Prakovce B, 3. Chrasť, 4. Veľký Folkmár, 5. Spišské Tomášovce, 6. Mníšek, 7. Kurimany, 8. Iliašovce, 9. Švedlár, 10. Slovinky, 11. Bijacovce, 12. Náplepkovo, 13. Kĺčov, 14. Richnava

    III. A trieda, dorastenci: 1. Slovinky, 2. Hrabušice, 3. Spisšké Tomášovce, 4. Poráč, 5. Markušovce, 6. Teplička, 7. Spišský Hrhov, 8. Kurimany

    III. A trieda, žiaci: 1. Letanovce, 2. Spišské Tomášovce, 3. Odorín, 4. Hrabušice, 5. Iliašovce, 6. Spišský Štvrtok, 7. Domaňovce, 8. Spišský Hrhov, 9. Klčov

    1981/82
    III. trieda, muži: 1. Chrasť nad Hornádom, 2. Kurimany, 3. Prakovce B, 4. Spišské Tomášovce, 5. Veľký Folkmár, 6. Iliašovce, 7. Kojšov, 8. Bijacovce, 9. Nálepkovo, 10. Švedlár, 11. Slovinky, 12. Kluknava, 13. Repaše, 14. Mnišek nad Hnilcom

    III. trieda A, dorast: 1. Spišské Tomášovce, 2. Poráč, 3. Hrabušice, 4. Markušovce, 5. Teplička, 6. Novoveská Huta, 7. Kurimany, 8. Matejovce

    III. trieda C, žiaci: 1. Švedlár, 2. Hrabušice, 3. Teplička, 4. Nálepkovo, 5. Spišské Tomášovce, 6. Spišský Štvrtok, 7. Markušovce, 8. Mníšek

    1982/83
    III. trieda, muži: 1. Jaklovce, 2. Kojšov, 3. Iliašovce, 4. Nálepkovo, 5. Prakovce B, 6. Letanovce, 7. Spišský Hrušov, 8. Švedlár, 9. Bijacovce, 10. Spišské Tomášovce, 11. Kurimany, 12. Kluknava, 13. Veľký Folkmár

    II. trieda, dorast: 1. Rudňany, 2. Harichovce, 3. Odorín, 4. Olcnava, 5. Gelnica, 6. Helcmanovce, 7. Chrsť nad Hornádom, 8. Spišský Hrušov, 9. Bystrany, 10. Spišský Štvrtok, 11. Spišské Tomášovce, 12. Domaňovce

    1983/84
    III. trieda, skupina A: 1. Novoveská Huta, 2. Dravce, 3. BMZ SNV, 4. Kurimany, 5. Tomášovce, 6. Klčov, 7. Nižné Repaše, 8. Arnutovce

    Dorast, žiaci – neboli odstúpili.

    1984/1985
    III. trieda, skupina A: 1. Kurimany, 2. Dravce, 3. BMZ SNV, 4. Klčov, 5. Spišský Hrušov, 6. Arnutovce, 7. Spišské Tomášovce

    III. A trieda, žiaci: 1. Spišský Štvrtok, 2. LB SNV B, 3. Teplička, 4. Odorín, 5. Letanovce, 6. Levoča B, 7. Kurimany, 8. Spišské Tomášovce, 9. Markušovce

    1985/1986
    III. trieda, skupina A: 1. Matejovce, 2. BMZ SNV, 3. Klčov, 4. Iliašovce, 5. Jablonov, 6. Dravce, 7. Spišský Hrušov, 8. Granč-Petrovce, 9. Dúbrava, 10. Spišské Tomášovce

    III. trieda A, žiaci: 1. LB SNV B, 2. Teplička, 3. Mlynky, 4. Letanovce, 5. Kurimany, 6. Odorín, 7. Spišské Tomášovce, 8. Levoča B

    1986/1987
    III. trieda, skupina A: Spišské Tomášovce vylúčili, lebo nenastúpili na žiadny jarný zápas. Tabuľka po 12. kole bola takáto: 1. LB SNV B, 2. Dravce, 3. Klčov, 4. Iliašovce, 5. Spišský Hrušov, 6. Hrabušice, 7. Arnutovce


    Najúspešnejšie futbalové roky v našej obci boli 1964 až 1976. 
    1964/65 sme obsadili 1. miesto a postúpili do II. triedy okresnej ligy
    1965/66 sme klesli naspäť
    1966/67 sme znovu postúpili do II. triedy
    1967/68, 1968/69, 1969/70 sme v II. triede
    1970 sme hrali o prvé miesto, no skončili sme druhí, futbalový klub viedol Mikuláš Špic
    1976 sme klesli do III. triedy

    (zdroj: Spišské Tomášovce. Peter Špic, 2002, str. 38 - 39.) 


    (Foto - zdroj: Spišské Tomášovce. Peter Špic, 2002, str. 34. Mali by to byť mužstvá 60-tych a 70-rokov.) Ak to vie niekto upreniť alebo podať mená hráčov na fotkách nech napíše na admin.spissketomasovce@gmail.com
    Súťažný ročník 1996/1997

    II. A trieda (účastníci): Spišské Tomášovce, Matejovce, Markušovce, Granč Petrovce, Dravce, Sokol Bystrany, Spartak Bystrany, Vojkovce, Spišský Hrhov, Iliašovce, Poráč, Bijacovce, Jablonov. Spišské Tomášovce skončili na 6. mieste. 

    Súťažný ročník 1997/1998

    II. trieda (účastníci): Mníšek nad Hnilcom, Richnava, Spišské Tomášovce, Švedlár, Odorín, Mlynky, Kaľava, Kolinovce, Veľký Folkmar (víťaz), Matejovce nad Hornádom, Smolník, Pašek Gelnica, Vojkovce, Iliašovce.

    Súťažný ročník 1998/1999
    II. trieda (účastníci): Spišské Tomášovce, Mníšek nad Hnilcom, Odorín (víťaz), Slovan Gelnica, Poráč, Spišský Hrušov, Richnava, Kaľava, Hnilčík, Pašek Gelnica.

    Súťažný ročník 1999/2000
    II. trieda, konečné poradie: 1. Hnilčík, 2. Vojkovce, 3. Poráč, 4. Slovinky, 5. Mníšek nad Hnilcom, 6. Richnava, 7. Spišské Tomášovce, 8. Pašek Gelnica, 9. Matejovce nad Hornádom, 10. Kaľava.

    Súťažný ročník 2000/2001
    II. trieda (účastníci): Pašek Gelnica, Poráč, Švedlár, Slovinky, Spišské Tomášovce, Mníšek nad Hnilcom, Matejovce nad Hornádom, Hrabušice (víťaz, postúpil však Pašek Gelnica), Richnava, Spartak Bystrany.

    Súťažný ročník 2001/2002
    II. trieda (účastníci): Vojkovce, Richnava, Kaľava, Slovinky, Spišské Tomášovce, Mníšek nad Hnilcom, Spišský Hrušov (víťaz), Poráč, Matejovce nad Hornádom, Mlynky, Levoča, Smolník, Spartak Bystrany, Iliašovce.

    Súťažný ročník 2002/2003
    II. trieda: (Spartak Bystrany vylúčený zo súťaže). Výsledky ročníka: 1. Slovan Gelnica, 2. Vojkovce, 3. Levoča, 4. Slovinky, 5 . Sp. Tomášovce, 6. Smolník,7. Mníšek n/H, 8. Poráč, 9. Matejovce n/H, 10. Iliašovce, 11. Richnava, 12. Mlynky

    I. trieda žiaci: Výsledky ročníka: skupina A: Jablonov, Olcnava, Hrabušice, Teplička, Letanovce, Chrasť n/H, Odorín, Klčov*, Domaňovce, Sp. Hrušov, Slovinky*, Sp. Tomášovce* (*nováčikovia súťaže). Výsledky: skupina B: Smolník, Richnava, Švedlár, Hnilčík.

    Súťažný ročník 2003/2004
    II. trieda: (účastníci): Smolník, Hnilčík, Matejovce n/H, Poráč, Slovinky, Richnava, Markušovce, Kaľava, Iliašovce, Mníšek n/H, Sp. Tomášovce, Sp. Vlachy B, Švedlár, Mlynky.

    I. trieda žiaci: Hrabušice, Švedlár, Sp. Nová Ves C, Letanovce, Sp. Tomášovce (zo súťaže boli vylúčené pre neodohrané tri stretnutia), Domaňovce, Teplička, Vojkovce, Sp. Hrušov, Chrasť n/H, Slovinky, Klčov, Odorín, Markušovce.

    Súťažný ročník 2005/2006
    II. trieda (účastníci): Sp. Hrušov, Spartak Bystrany, Richnava (odhlásil sa), Matejovce n/H, Hnilčík, Smolník (odhlásil sa), Švedlár, Sp. Tomášovce, Iliašovce, Mníšek n/H, Poráč, Kaľava.

    Súťažný ročník 2006/2007
    II. trieda (účastníci): FK 56 Iliašovce, OŠK Klčov, FK Slovenský raj Spišské Tomášovce, TJ Kojšov, TJ FK Spartak Bystrany, OTS Švedlár, TJ Baník Hnilčík, OŠK Domaňovce, TJ Lokomotíva Matejovce n/H, FK Dravce.

    Súťažný ročník 2007/2008
    II. trieda, konečné poradie: 1. TJ Družstevník Odorín, 2. OŠK Domaňovce, 3. TJ Baník Hnilčík, 4. FK Slovenský raj Spišské Tomášovce, 5. OTS Švedlár, 6. TJ Slovan Richnava, 7. TJ FK Spartak Bystrany, 8. OŠK Klčov, 9. FK Slovan Veľký Folkmár B, 10. FK Dravce, 11. TJ Lokomotíva FO Matejovce nad Hornádom.

    TJ Družstevník Odorín - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 5:0
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ FK Spartak Bystrany 4:0
    TJ Slovan Richnava - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 0:1
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Lokomotíva FO Matejovce nad Hornádom 3:0
    TJ Baník Hnilčík - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 4:0
    FK Slovan Veľký Folkmar B - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 1:2
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK Dravce 5:0
    OŠK Domaňovce - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 5:0
    OTS Švedlár - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 1:1
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - OŠK Klčov 5:2
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Družstevník Odorín 2:3
    TJ FK Spartak Bystrany - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 5:0
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Slovan Richnava 5:2
    TJ Lokomotíva FO Matejovce nad Hornádom - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 0:2
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Baník Hnilčík 3:3
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK Slovan Veľký Folkmar B 3:2
    FK Dravce - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 3:2
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - OŠK Domaňovce 1:2
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - OTS Švedlár 5:3
    OŠK Klčov - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 1:0

    Súťažný ročník 2008/2009
    II. trieda, konečné poradie: 1. ŠK 1951 Sp.Nová Ves – Domaňovce, 2. TJ FK Spartak Bystrany, 3. TJ Slovan Richnava, 4. FK Baník Slovinky, 5. FK Slovenský raj Spišské Tomášovce, 6. OTS Švedlár, 7. TJ Lokomotíva Matejovce n/ Hornádom. 
    Zostava Sp. Tomášovce: Krištofčo – Janikov, Kostelník, Skokan - Mika, Bartoš, Škabla, Gabčo, Makula - Chovan, Pecha, Štefanik, Bendik. 

    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK Baník Slovinky 1:2
    ŠK 1951 Sp.Nová Ves – Domaňovce - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 3:0
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Slovan Richnava 2:5
    TJ Lokomotíva Matejovce n/ Hornádom - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 0:6
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - OTS Švedlár 1:1
    TJ FK Spartak Bystrany - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 4:0
    FK Baník Slovinky - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 3:0 (k)
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - ŠK 1951 Sp.Nová Ves – Domaňovce 1:5
    TJ Slovan Richnava - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 1:1
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Lokomotíva Matejovce n/ Hornádom 3:1
    OTS Švedlár - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 1:4
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ FK Spartak Bystrany 3:4
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK Baník Slovinky 2:7
    ŠK 1951 Sp.Nová Ves – Domaňovce - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 2:0
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Slovan Richnava 3:3
    TJ Lokomotíva Matejovce n/ Hornádom - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 0:0
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - OTS Švedlár 5:0
    TJ FK Spartak Bystrany - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 9:1
    FK Baník Slovinky - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 8:2
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - ŠK 1951 Sp.Nová Ves – Domaňovce 0:4
    TJ Slovan Richnava - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 2:1
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Lokomotíva Matejovce n/ Hornádom 1:3
    OTS Švedlár - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 3:4
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ FK Spartak Bystrany 3:1 

    Súťažný ročník 2009/2010
    II. trieda, konečné poradie: 1. TJ FK Spartak Bystrany, 2. FK Baník Slovinky, 3. TJ Slovan Richnava, 4. OTS Švedlár, 5. FK Spišské Tomášovce, 6. TJ Matejovce n/H, 7. FK Spišská Nová Ves B.
    Hráči Spišských Tomášoviec: Garčár – Krajňák, Paľuch, Mika – Hurajt, Bartoš, Kuchár, Paľuch, Makula – Hovan, Pecha, Skokan, Kostelník, Gabčo. 

    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK Baník Slovinky 2:8
    TJ FK Spartak Bystrany - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 7:0
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Slovan Richnava 2:1
    OTS Švedlár - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 6:3
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Lokomotíva Matejovce n/ Hornádom 1:3
    FK Spišská Nová Ves B - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce
    FK Baník Slovinky - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 5:0
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ FK Spartak Bystrany 1:2
    TJ Slovan Richnava - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 3:0
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - OTS Švedlár 3:5
    TJ Lokomotíva Matejovce n/ Hornádom - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 3:3
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK Spišská Nová Ves B
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK Baník Slovinky 2:3
    TJ FK Spartak Bystrany - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 1:1
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Slovan Richnava 2:3
    OTS Švedlár - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce1:2
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Lokomotíva Matejovce n/ Hornádom 2:1
    FK Spišská Nová Ves B - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce
    FK Baník Slovinky - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 3:0
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ FK Spartak Bystrany 0:3
    TJ Slovan Richnava - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 4:1
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - OTS Švedlár 2:0
    TJ Lokomotíva Matejovce n/ Hornádom - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 1:0
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK Spišská Nová Ves B


    Súťažný ročník 2010/2011

    II. trieda, konečné poradie: 1. AŠK Maria Huta, 2. TJ Slovan Richnava, 3. FK Baník Slovinky, 4. FK Slovenský raj Spišské Tomášovce, 5. TJ Družstevník Letanovce, 6. FK Slovan Veľký Folkmar B, 7. TJ Lokomotíva Matejovce nad Hornádom.
    V poslednom zápase 19. júna 2011 sme vyhrali nad Letanovcami 4:3, a tak sme v tabuľke skončili na 4. mieste: 

    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK Baník Slovinky 3:1
    FK Slovan Veľký Folkmar B - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 1:2
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Slovan Richnava 1:0
    TJ Lokomotíva Matejovce nad Hornádom - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 1:7
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - AŠK Maria Huta 1:3
    TJ Družstevník Letanovce - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 0:1
    FK Baník Slovinky - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 3:0
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK Slovan Veľký Folkmar B 2:1
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Slovan Richnava 2:5
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Lokomotíva Matejovce nad Hornádom 8:1
    AŠK Maria Huta - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 5:1
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Družstevník Letanovce 2:3
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK Baník Slovinky 2:1
    FK Slovan Veľký Folkmar B - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce3:3
    TJ Slovan Richnava - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 4:1
    TJ Lokomotíva Matejovce nad Hornádom - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 0:6
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - AŠK Maria Huta 2:3
    TJ Družstevník Letanovce - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 4:0
    FK Baník Slovinky - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 5:0
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK Slovan Veľký Folkmar B 4:5
    TJ Slovan Richnava - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 3:1
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Lokomotíva Matejovce nad Hornádom 5:0
    AŠK Maria Huta - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce 9:1
    FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Družstevník Letanovce 4:3

    Súťažný ročník 2011/2012

    Konečná tabuľka:

    1. TJ Slovan Richnava (52)
    2. TJ Družstveník FO Letanovce (41)
    3. FK Slovan Veľký Folkmar „B“ (38)
    4. OKŠ Spišský Hrušov (36)
    5. ŠK Vítkovce-Klčov (28)
    6. FK Baník Slovinky (27)
    7. FK Slovenský raj Spišské Tomášovce (21)
    8. TJ Lokomotívna Matejovce nad Hornádom (1)

    Spišské Tomášovce - TJ Lokomotíva Matejovce nad Hornádom 4:1

    Spišské Tomášovce - FK Slovan Veľký Folkmar „B“ 3:2

    FK Baník Slovinky - Spišské Tomášovce 2:1

    Spišské Tomášovce - OKŠ Spišský Hrušov 0:1

    TJ Družstevník FO Letanovce - Spišské Tomášovce 3:0

    Spišské Tomášovce - ŠK Vítkovce- Klčov 0:0

    TJ Slovan Richnava - Spišské Tomášovce 3:2

    TJ Lokomotíva Matejovce nad Hornádom - Spišské Tomášovce 4:4

    FK Slovan Veľký Folkmar „B“ - Spišské Tomášovce 2:1

    Spišské Tomášovce - FK Baník Slovinky 6:1

    OKŠ Spišský Hrušov - Spišské Tomášovce 2:1

    Spišské Tomášovce - TJ Družstevník FO Letanovce 1:4

    ŠK Vítkovce- Klčov - Spišské Tomášovce 1:4

    Spišské Tomášovce - TJ Slovan Richnava 2:4

    Spišské Tomášovce - TJ Lokomotíva Matejovce nad Hornádom 6:1

    Spišské Tomášovce - FK Slovan Veľký Folkmar „B“ 0:3 kontumačne

    FK Baník Slovinky - Spišské Tomášovce 3:3

    Spišské Tomášovce - OKŠ Spišský Hrušov 2:5

    TJ Družstevník FO Letanovce - Spišské Tomášovce 3:0

    Spišské Tomášovce - ŠK Vítkovce- Klčov 3:1

    TJ Slovan Richnava - Spišské Tomášovce 8:1

    Súťažný ročník 2012/2013

    Konečná tabuľka
    1. Slovinky (41)
    2. Markušovce (40)
    3. Spišský Hrušov  (36)
    4. Letanovce (33)
    5. Veľký Folkmar B (32)
    6. Iliašovce (29)
    7. Hnilčík (26)
    8. Spišské Tomášovce (15)
    9. FC Richnava (6)
    10. Matejovce nad Hornádom (4)
    11. ŠK Vítkovce – Klčov odhlásené

    Ročník 2013/2014
    Jeseň, teda aspoň jej začiatok, bol dosť smutný, keďže nás opustil Jaro Straka. Z tohto dôvodu sme si zvolili nový výbor na čele s novým predsedom Stanom Bartošom. Výsledkovo nebola jeseň najlepšia. V zime sme sa tradične venovali príprave v telocvični a 6. apríla sme hrali prvý majstrovský zápas. Jar bola o niečo úspešnejšia. Doma sme neprehrali ani jeden zápas a čo-to sme doniesli aj zo zápasov zvonku.

    Do kádra chceme zabudovať hlavne tomášovských a hlavne mladých chlapcov, čo sa nám aj darí. Až na zopár hráčov je gro mužstva zostavené z tomášovianov. V tomto trende chceme pokračovať aj ďalej. Ak sa všetko podarí, tak od novej sezóny budú zaradení do súťaže aj žiaci. (Zhodnotenie a informácie poskytol Jozef Skokan)

    Štatistika strelcov:

    8 gólov: Štrauch Martin, Ľubomir Urban
    7 gólov: Regrút Rastislav
    5 gólov: Marek Kún, Rudolf Pecha, Slavomír Gabčo
    3 góly: Stanislav Bartoš
    2 góly: Štefko Rastislav
    1 gól: Paľuch Ondrej, Gabčo Ľubomír (J), Štefan Skokan

    Mužstvo: Olejnik Štefan, Engel Milan, Kún Tomaš, Kún Marek, Pecha Rudolf, Bartoš Stanislav, Kubala Lukaš, Gabčo Slavomir, Paľuch Ondrej, Štefko Rastislav, Regrut Rastislav, Mruz Marek, Gabčo Lubomir(J), Skokan Štefan, Urban Erik, Urban Lubomir, Krajňak Vladimir, Ogurčak Zdenko, Bajtoš Luboš, Gabor Jozef, Štrauch Martin, Janoš Damian, Simonik Kristian, Švač Matej, Makula Viktor.

    Konečná tabuľka

    1. FK Slovan Veľký Folkmár B (58)
    2. OKŠ Spišský Hrušov (53)
    3. FK 56 Iliašovce (46)
    4. TJ Baník Hnilčík (34)
    5. OFK Slovenský raj Spišské Tomášovce (34)
    6. TJ Družstevník Letanovce (33)
    7. TJ Spartak Bystrany (32)
    8. OŠK Rudňany B (24)
    9. FC Richnava (2)

    Ročník 2014/2015

    Futbalový ročník 2014/2015 skončil, sme poslední, a teda na desiatom mieste. Prvý je Odorín.
    V tejto sezóne tréningy viedol Stano Bartoš. Budúcu sezónu bude tréner Vladimir Janik, jeho asistentom bude Stano Bartoš.

    Konečná tabuľka

    1. Odorín (65)
    2. Spartak Bystrany (54)
    3. Letanovce (48)
    4. Slovinky (43)
    5. Iliašovce (43)
    6. Hnilčík (41)
    7. Rudňany B (36)
    8. Spišský Hrušov (30)
    9. FC Richnava (15)
    10. Spišské Tomášovce (8)

    Ročník 2015/2016

    Konečná tabuľka futbalu, VII. liga

    1. ŠK Breznovica Letanovce
    2. TJ Baník Hnilčík
    3. FK 56 Iliašovce
    4. OŠK Rudňany B
    5. OŠK Slovinky
    6. OKŠ Spišský Hrušov
    7. OFK Slovenský raj Sp. Tomášovce
    8. FC Richnava (odstúpené)

    Zápasy
    TJ Baník Hnilčík – TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce 6:2
    OŠK Slovinky - TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce 5:0
    TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce – OŠK Rudňany B 1:1
    FK 56 Iliašovce - TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce 2:1
    TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce – FC Richnava (odstúpené) 1:1
    FC Richnava (odstúpené) - TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce 0:0
    TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce – TJ Baník Hnilčík 2:3
    ŠK Breznovica Letanovce - TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce 7:1
    TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce – OKŠ Spišský Hrušov 4:2
    OKŠ Spišský Hrušov - TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce 2:1
    TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce – OŠK Slovinky 6:1
    OŠK Rudňany B - TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce 7:1
    TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce – FK 56 Iliašovce 2:2
    FK 56 Iliašovce - TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce 2:0
    TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce – FC Richnava (odstúpené) 0:0
    TJ Baník Hnilčík - TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce 6:0
    TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce – ŠK Breznovica Letanovce 0:4
    TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce – OŠK Rudňany B 0:4
    OŠK Slovinky - TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce 2:1
    TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce – OKŠ Spišský Hrušov 4:2
    ŠK Breznovica Letanovce - TJ Slovenský raj Sp. Tomášovce 9:0

    Úradné hodiny

    Pondelok: 08:00 - 11:30 13:00 - 14:30
    Utorok: 08:00 - 11:30 13:00 - 14:30
    Streda: 08:00 - 11:30 13:00 - 16:30
    Štvrtok: 08:00 - 11:30 13:00 - 14:30
    Piatok: 08:00 - 11:30

    Stavebný úrad

    Pondelok: 07:30 - 08:30
    Štvrtok: 12:30 - 17:00
    Piatok: 13:30 - 16:00

    Fotogaléria

    Kalendár

    Počasie

    Počasie Spišské Tomášovce - Svieti.com